Temat: [Mondeo 2014- ] Czy jest gotowe okablowanie pod HUD
View Single Post
Stary 21-11-2020, 21:31   #12
kasprzak
ford::average
 
Avatar kasprzak
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 01-11-2007
Skąd: Poznań
Model: Mondeo MK5 Kombi ST-Line
Silnik: 2.0 TDCi 180KM M6
Rocznik: 2016
Postów: 91
Domyślnie Odp: Aktywny tempomat - upgrade z normalnego

Cytat:
Napisał WoojO Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Aż tak źle nie zakładam żeby mi świeciło w oczy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Na filmach właśnie widziałem jak ładnie odbija się w szybie... zobaczymy.

Bump:
Trochę zdjęć zgromadziłem - moze coś pomogą. Ja jak do tej pory nie widzę wyciągania deski (wyciągałem w FF2 jak zmieniałem na automatyczną klimę - dzieki bardzo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ), a szyba cała odpukać Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tak czy inaczej dostępu do HUDa za licznikiem nie ma. Nawet jak wytniesz to potem może graniczyć z cudem znalezienie wiązki bez dostępu od góry, a i tak nie ma gwarancji, że wiązka jest i że uda sie sięgnąc po nią Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg unnamed (2).jpg (16.6 KB, 106 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg unnamed (3).jpg (21.1 KB, 89 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg unnamed (4).jpg (20.8 KB, 78 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg unnamed (5).jpg (20.9 KB, 74 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg unnamed (6).jpg (8.2 KB, 79 wyświetleń)
kasprzak jest offline   Odpowiedź z Cytatem