View Single Post
Stary 05-01-2014, 09:47   #1
m0dzian
ford::amateur
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 05-01-2014
Model: Mondeo MK1
Silnik: 1.8 16v ZETEC
Rocznik: 1994
Postów: 3
Domyślnie falujące obroty, spadek po wciścnięciu sprzęgła

Witam jestem nowy samochód kupiłem dwa dni temu i nie mam wiedzy co do tego samochodu silnika dlatego coraz bardziej mnie to martwi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Przejdzmy do problemu. Samochód odpala wchodzi na ssanie wszystko chodzi cacy jeździ normalnie problem sie zaczyna gdy zaczynam dojeżdzać do skrzyzowania lub ogólnie hamowac. Gdy wyhamuje wciśniete sprzęgło bądź luz samochód spadnie drastycznie z obrotów po czym wróci do normy. Zdaża się ze faluje od obrótów krytycznych po 1500 rpm dodam gazu wroci do normy. Może też istotnym faktem jest że gdy jade wcisniete sprzegło bądź luz samochód trzyma 1500 rpm dopiero gdy sie zatrzymam obroty spadają próbowałem go zmulić itd ale i tak wraca na 1500 rpm dopiero gdy stoje w miejscu spadnie na falujące obroty i wtedy wskoczy na obroty które powinien mieć jak by łapał jakies lewe powietrze lub jakies podciśnienia były źle zamocowane. Proszę o odpowiedź bardzo mi zależy Pozdrawiam. Aha silnik 1.8 16v Zetec

Ostatnio edytowane przez Andrzej ; 12-09-2014 o 15:38
m0dzian jest offline   Odpowiedź z Cytatem