Temat: [Fiesta 2017- ] Nowa fiesta, jaka jest?
View Single Post
Stary 10-01-2018, 23:47   #26
mskgs
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 10-07-2015
Skąd: Kraków
Model: Mazda 3
Silnik: 2.0 Skyactiv-G 150 KM
Rocznik: 2022
Postów: 313
Domyślnie Odp: Nowa fiesta, jaka jest?

Cytat:
Napisał boncio Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To prawda, ale to są D8S - 25W, więc maks 2000lm. Wiadomo, że lepsze to niż H7, ale do normalnych 35W ksenonów to im daleko (3500lm).
Co mnie rozwala, to konkurencja ma nawet ledy w tej klasie, a Ford jeszcze przez pół roku nie będzie mieć w kompakcie...
W klasie crossoverów Ford dał ciała na maksa, bo raz, że ma duże spóźnienie (ale to norma ostatnio u Forda), a dwa nie oferuje bajerów, które ma konkurencja. Ale to chyba z racji pochodzenia marki wynika.
Może chociaż wzorem Kugi da kiedyś ecoboosta 1,5 do ecosporta...
Fakt, brak lepszych świateł we Fieście to smutek. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Ale nie ma się co zachwycać LED-ami, bo niektórzy producenci poszli na łatwiznę i się cofnęli, oferując pełne LED-owe lampy, ale np. bez doświetlania zakrętów. Pod tym względem dużo bardziej wolę np. ksenony z Focusa.

Cytat:
Napisał KubaFord Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
82 na jazdę po mieście wystarczało, jeździłem kilka razy
Jeśli już będę celował w fieste to 1.1 i tak jest drogi bo ok 48
Clio 0.9 tce z wyprzedaży można łyknąć za 46tysi
Do bujania się po mieście nic lepszego nie trzeba
Nie wiem jak nowy 1.1 we Fieście, ale 0.9 TCe i 1.0 EcoBoost, jeżeli chodzi o kulturę pracy, dzieli przepaść (na korzyść Forda). Prowadzenie i ogólna dojrzałość - tutaj już Fiesta Mk7 wygrywa, w Mk8 gorzej być nie może. Jeżdżę mk7, czasem mam okazję się przejechać Clio - wiem co mówię. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez mskgs ; 10-01-2018 o 23:50
mskgs jest offline   Odpowiedź z Cytatem