View Single Post
Stary 08-10-2015, 10:38   #1019
jacek-k-wawa
ford::average
 
Zarejestrowany: 14-05-2015
Model: Mondeo MK V
Silnik: 2.0 EB 203KM
Rocznik: 2015
Postów: 146
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

Cytat:
Napisał pedroso Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tyle wiem na razie z tego że Gracenote kiedy włączysz tą funkcje to kiedy odtwarzam z pendriva to indeksuje utworu na wykonawców,albumy,utwory,gatunki muzyczne i kompozytorów itd. Bez funkcji aktywnej np. Avicii pokazuje okładkę albumu a z aktywną funkcją Gracenote pokazuje Dance
Hm.... U mnie indexuje nawet jak mam tą funkcję wyłączoną. Ponieważ mam dużo muzyki na karcie SD (tak z 10GB) to widze dokładnie jak to indeksowanie przebiega, bo zabiera to dobrych pare sekund . I rezultat (w moim przypadku przy wyłączonym gracenote) jest dokładnie taki jak u ciebie - podział na wykonawców, albumy etc. Ale żadne dodatkowe dane (brakujące nazwy utworów czy okładki) się nie pojawiają, niezależnie czy gracenote jest włączony czy nie - jest wyświetlane tylko to co jest w tagach empetrójek. Czyli jak MP3 nie ma w tagach okładki albumu to ona się nie pojawi, nawet jak włączę gracenote.

Generalnie w sprawie indexowania SYNC czasem mnie zaskakuje. W sposób oczywisty rozpoczyna indeksowanie po włożeniu kart SD z muzyką (i tutaj nie ma zaskoczenia - musi 'zobaczyć' co jest na karcie i sobie to 'poukładać') ale czasem zachowuje się jakby przy odpalaniu samochodu dostawał jakiegoś resetu i mimo, że karta cały czas jest w slocie i nie była wyjmowana to rozpoczyna indeksowanie i gra przypadkowy utwór (ciekawe jest to że w większości przypadków jest to ten sam utwór - może po prostu pierwszy w systemie plików?)

Wydaje mi się, że chyba jeszcze parę aktualizacji SYNC 2 nas dzieli od stanu, który można by uznac za w miarę akceptowalny.
jacek-k-wawa jest offline   Odpowiedź z Cytatem