Temat: [Kuga 2013-2020] Vignale 1,5 L EcoBoost 150 KM 2017 rok
View Single Post
Stary 13-07-2018, 17:36   #5
atym
ford::average
 
Avatar atym
 
Zarejestrowany: 26-04-2006
Skąd: Polska
Model: Kuga ST-Line
Silnik: 1,5 EcoBoost 150 KM + LPG Prins DLM
Rocznik: 2018
Postów: 52
Domyślnie Odp: Vignale 1,5 L EcoBoost 150 KM 2017 rok

Witam
Kod silnika M8MC

Ale to nie ma nic wspólnego ze sterownikiem, pasuje do instalacji Prins, sterownik Bosch i Continental, tylko kwestia , czy są inne parametry, czy tylko producent.

To by się zgadzało, że ok. miesiąca temu Prins nic nie wiedział o zmianie sterownika.
Dowiedzieli się o tym dopiero 8-czerwca, jak ja przyjechałem na instalację LPG Prins DLM.
Moje auto chyba jako pierwsze miało zainstalowany gaz Prins ze sterownikiem Continental.

Nie da się sprawdzić jaki jest sterownik bez odkręcenia.
Powiedzieli mi, że mój sterownik był wyprodukowany w lutym 2018 (z informacji na sterowniku), Kugę mam z Kwiecień 2018.

U mnie musieli szybko interweniować, bo to nie była instalacja prywatna, to było jakby zlecenie przez producenta Ford, a w końcu mają umowę.

Nie wiadomo czemu ford zmienił producenta, albo oszczędności, albo Bosch nie wyrabiał się z dostawami.

Montowałem gaz k.Słupska Bolesławice ul. Słupska 19. Prins Auto Gaz Sp. z oo., mimo, że mieszkam w Olsztynie (oczywiście im nic nie płaciłem, zapłacił Ford, zakup auta było z LPG, z powodu braku mojego czasu, musiałem i chciałem sam przyspieszyć montaż. W czwartek odebrana Kuga z salonu, a już w niedzielę musiałem wyjeżdżać za granicę).

Pozdrawiam...

Ostatnio edytowane przez atym ; 13-07-2018 o 17:43 Powód: dopiska
atym jest offline   Odpowiedź z Cytatem