Temat: [EcoSport 2017- ] Pierwsze wrażenia? Informacje ogólne
View Single Post
Stary 09-08-2018, 14:37   #177
Terminator007
ford::average
 
Avatar Terminator007
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 19-12-2012
Skąd: Wrocław
Model: Ford Ecosport St-Line
Silnik: 1.0 Ecoboost 125KM automat
Rocznik: 2018
Postów: 111
Domyślnie Odp: Pierwsze wrażenia?

Cytat:
Napisał Chica Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ten ktoś to ja i strasznie mi się przykro zrobiło, że pomyślałeś, że nie umiem zamknąć kratki nawiewu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Chodzi mi o ten element, który zaznaczyłam na zdjęciu na żółto. Tu nawiew się uruchamia tylko przy opcji na przednią szybę i służy do nawiewu na boczną szybę. I nie da się tego zamknąć, bo nie ma pokrętła ani suwaka. I to mi wieje w ucho, ale rozumiem, że tego nie zauważyłeś, bo może nie używasz ustawienia na szybę, a na pewno jesteśmy różnego wzrostu.

To pod spodem zaś, co można zamknąć za pomocą regulatora, nie działa przy ustawieniu na szybę, tylko przy ustawieniu na przód, no i tak, tu się już wcześniej bawiłam pokrętłem jak i innymi suwakami Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Próbowałem przy różnych ustawieniach i mi nie wieje. Być może inaczej siedzę albo po prostu mi to nie przeszkadza. Ja mam głównie ustawiony nawiew auto i wszystkie klapki lekko na dół. W tym miejscu, które wskazujesz mam kawałek telefonu, który teraz jeszcze bardziej zasłania nawiew niż bez niego ale to akurat jest dobre bo się telefon chłodzi przy okazji jak słońce mocno świeci przez szybę. W zimie też używałem zawsze wszystkich nadmuchów żeby szyby nie parowały. Tutaj jeszcze nie sprawdziłem bo auto nowe więc poczekamy na chłodną jesienną i deszczową porę.
IMG_0007.jpg

IMG_0008.jpg

IMG_0011.jpg
Terminator007 jest offline   Odpowiedź z Cytatem