View Single Post
Stary 26-10-2015, 17:27   #8
edmun
ford::expert
 
Avatar edmun
 
Imię: Ponury żniwiarz
Zarejestrowany: 08-02-2014
Skąd: Birmingham UK
Model: MK3 Estate Titanium X EcoBoost 182KM
Silnik: 1.6
Rocznik: 2012
Postów: 4,367
Domyślnie Odp: Centralny zamek - nieprawidłowości :zamykanie, otwieranie

Cytat:
Napisał weuek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Moja klapa zawsze ma opóźnienie, nigdy od razu się nie blokuje. Nie rozumiem tego.

Ale jeszcze bardziej nie rozumiem fikcyjnego ryglowania, czyli podwójnego "klap-klap", a od środka klameczką i tak można normalnie otworzyć. To jest kompletnie bez sensu.
Nie zdążyłem sprawdzić dzisiaj :/
A o co chodzi z fikcyjnym ryglowaniem? Masz dead-locka na podwójny przycisk na pilocie (wciąż)?


UPDATE:
Ok sprawdziłem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mimo że padało Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Otworzyłem tylko bagażnik (z pilota). Oczywiście światła się nie palą/nie mrugają.
Otworzyłem klapę, zamknąłem, auto zamrugało 2 razy awaryjnymi, poczekałem 20? sekund? Usłyszałem że zamek zatrzasnął bagażnik.
Ale bajer Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Wciąż można kluczyki zatrzasnąć w aucie, ale przynajmniej ma się ten czas żeby biec z powrotem do auta i łapać za łapkę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Sprawdziłem aż instrukcję:
Kod:
"Automatyczne ponowne ryglowanie
Drzwi zostaną automatycznie ponownie
zaryglowane, jeżeli nie otworzysz żadnych
drzwi w ciągu 45 sekund od momentu zdalnego
odryglowania. Zamki drzwi i system alarmowy
powrócą do poprzedniego stanu."
A już myślałem, że nie znajdę nic nowego w swoim samochodzie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez edmun ; 28-10-2015 o 15:34
edmun jest offline   Odpowiedź z Cytatem