View Single Post
Stary 19-03-2018, 23:46   #35
marcin'ek
ford::advanced
 
Avatar marcin'ek
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 07-03-2012
Skąd: SR
Model: Fiesta VII
Silnik: 1.0 EB
Rocznik: 2017
Postów: 295
Domyślnie Odp: Dołożenie tempomatu i innych ficzerów

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A gdzie Ty widzisz aktywne autoryglowanie???Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Bo ja to WYRAŹNIE WIDZĘ, ze autoryglowanie NIE JEST AKTYWNE. Brak jest pozycji menu dotyczącej autoryglowania.
Nie pisalem ze jest w opcjach, w ASO powiedzieli ze jest aktywne i ze mam poprobowac z tymi opcjami o ktorych wspomnialem, ktore tam sa. To ze nadal niema takiej opcji w menu to widze. Pozatym ciekawi mnie do czego sluza wspomniane opcje do "odptaszkowania", bo ani ASO ani instrukcja nic o tym niewie, a i nie zauwazylem zeby cos sie dzialo po wlaczeniu tego [emoji53]

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Reszta Twojej listy życzeń nie jest możliwa do realizacji - nie ma takich opcji.
Hmm, no szkoda, jakos trza bedzie zyc z tym [emoji6] choc liczylem ze Dasz rade to zmienic skoro auto-ryglowanie poszlo [emoji16]


Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
__________________
Było: Focus mk1 1.8 TDDI HB, mk2 FL 1.8 TDCI kombi, Fiesta VI 1.25 HB
Jest: KIA cee'd 1,4 T-GDI kombi, Fiesta VII/mk8 1.0 EB HB
marcin'ek jest offline   Odpowiedź z Cytatem