Temat: [Edge 2015- ] Układ wydechowy USA vs EU
View Single Post
Stary 12-03-2019, 17:03   #6
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,035
Domyślnie Odp: Układ wydechowy USA vs EU

Cytat:
Napisał volarz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...
tedi_k daj proszę znać jak Ci wyszło sztukowanie z Mondeo ...
Tłumik końcowy dzisiaj ogarnięty, więc zdaję relację.
Jak wcześnij pisałem, kupiłem za 250zł tłumik końcowy od Mondeo MK5 kombi 180KM (a więc z prostą "dwururką") w bardzo dobrym stanie.
Okazało się, że MK5 kombi ma szerzej wyloty wydechu w zderzaku niż Edge!!! Byłem zszokowany...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Na tłumikarzu (porządnym, w tym samym miejscu, choć pewnie u jego dziadka lub ojca bywałem ponad 30 lat temu z ówczesnym moim Maluchem...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.) nie zrobiło to żadnego wrażenia. Poszedł po szlifierkę kątową i odpowiednio wstępnie wygięty odcinek rury dolotowej do tłumika, zabrał się za cięcie i spawanie i po półtorej godzinie za symboliczne 200zł mam tłumik końcowy osadzony chyba lepiej niż z fabryki. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Czyli sumaryczny mój koszt to 450zł za dobrze dorobiony wydech do Edge 2.0EB 4x4 ze zderzakiem "sport".
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM

Ostatnio edytowane przez tedi_k ; 12-03-2019 o 17:08
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem