Temat: [C-MAX 2010-2015] Rejestrator jazdy podłączenie
View Single Post
Stary 28-11-2020, 20:12   #3
szkk
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 11-11-2015
Skąd: Bielsko-Biała
Model: Grand C-Max
Silnik: 2.0D
Rocznik: 2016
Postów: 11
Domyślnie Odp: Rejestrator jazdy podłączenie

Cytat:
Napisał KazCmax Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kupiłem kamerę z trybem parkingowym.
Kamera posiada adapter zasilania Powerbox czyli można podłączyć kamerę pod stałe źródło zasilania wtedy będzie pracowała w trybie parkingowym.
Pytanie jest takie pod który bezpiecznik można podłączyć bajpas[chodzi o stałe źródło zasilania],bo słyszałem że pod niektóre bezpieczniki np; alarm nie można się podłączać. Ford Cmax 2012
odgrzeję kotleta.
i jak Ci poszło z podłączeniem zasilania? Dzisiaj ćwiczyłem ze skrzynką w nogach pasażera i podpiąłem się z kabelkami zasilania kamerki (hardwire kit z 12V na 5V):
żółty ACC - pod F55, światła przeciwmgielne. (zakładałem, że bez zapłonu tam nie ma zasilania.
czerwony, napięcie stałe - pod F79, zespół audio, wył. świateł awaryjnych...

No i kamera się nie wyłącza w ogóle, nagrywała 3 godziny, a powinna przejść w tryb parkingowy... (70mai pro plus z hardwire kit) czyli wychodzi, że pod obydwoma bezpiecznikami napięcie ciągle jest obecne.
Tak więc, w których komputer odcina zasilanie a w których nie? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
HELP.
skrzynka bezpieczników
szkk jest offline   Odpowiedź z Cytatem