Temat: [EcoSport 2017- ] Pierwsze wrażenia? Informacje ogólne
View Single Post
Stary 25-06-2018, 19:18   #166
Terminator007
ford::average
 
Avatar Terminator007
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 19-12-2012
Skąd: Wrocław
Model: Ford Ecosport St-Line
Silnik: 1.0 Ecoboost 125KM automat
Rocznik: 2018
Postów: 111
Domyślnie Odp: Pierwsze wrażenia?

Cytat:
Napisał maarec Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Na Węgrzech widziałem za to 4 pełne lawety jadące prosto z Rumuni w naszym kierunku, jest więc opcja, że w końcu pojawią się na ulicach.
Moze jechały do Czech ? :-). Ja we Wrocławiu nie widziałem ani jednego więc na razie poruszam się jak Samotny Wilk MacQuade :-) A propos spalania to wypowiadałem się w osobnym temacie na forum Ecosporta ale moja aktualna średnia wartość to 8,9/100km ... Tylko że to automat ST-Line więc używam często skrzyni w położeniu S... i słucham muzyki z B&O... :-)

Bump:
Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No i dzisiaj także Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.:
1) wizualizację klimatyzacji na Sync3 (zrobioną "szpagatem", bo soft Sync3 nie przewiduje takiej możliwości dla EcoSporta, choć nie ma przed tym oporów w identycznej pod tym względem Fieście MK8...)
2) menu autozamykania po ruszeniu
3) fabryczny alarm obwodowy
Moze się Kolega pochwalić jak zrobić te pierwsze 2 punkty ? Bo trzeci jest dawany fabrycznie...
Terminator007 jest offline   Odpowiedź z Cytatem