Temat: [Fusion - Mondeo USA] Niepoprawne wskaznia temperatury zew.
View Single Post
Stary 21-08-2018, 11:32   #29
jb_filip
ford::amateur
 
Imię: Filip
Zarejestrowany: 21-03-2018
Skąd: Swarzędz
Model: Nissan Maxima / Fusion/Mondeo MK5 AWD
Silnik: 3,5 V6 / 2,0 Ecoboost
Rocznik: 2004 / 2015
Postów: 9
Domyślnie Odp: Niepoprawne wskaznia temperatury zew.

Czesc, Dzieki za wszystko.
Informacyjnie - zdjalem dolna, przednia obudowe silnika mocowana do zderzaka i podwozia - okolo 20 srub dwoch rozmiarow.
Znalazlem wiazke od czujnika temperatury zewnetrznej (AAT) i nie bylo podlaczonego czujnika Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Szukalem i szukalem, ale nie moglem znalezc - w sumie to nawet nie wiem gdzie to powinno byc zamocowane (Charlie80 - dlatego tez Ci nie pomoge, bo nie wiem gdzie czujnik powinien byc zamonotowany).
Zamowilem czujnik z USA. Czujnik dostarczony, podlaczony do wiazki i teraz wszystko ok.
PS dla tych co beda robili to samemu: Po zamontowaniu czujnika, nadal pokazywalo zla temperature i zaczalem myslec, ze czujnik lub wiazka sa uszkodzone. Po kolejnym podlaczeniu czujnika (zdjecie klemy plusowej z akumulatora, wcisniecie START i podlaczeniu czujnika) nadal pokazywalo zla temperature i juz mi sie odechcialo - zostawilem podlaczony czujnik (nie wiedzialem gdzie zamontowac, wiec zostawilem gdzies zahaczony - jak bede w przyszlosci zdejmowal zderzak, to blizej sie przyjrze i moze znajde miejsce mocowania), zamontowalem oslone i ruszylem. Po kilkunastu minutach od ruszenia, zaczelo pokazywac poprawna temperature Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pozdrawiam
jb_filip jest offline   Odpowiedź z Cytatem