Temat: [Focus 2004-2008] Dobranie właściwego modułu GEM.
View Single Post
Stary 09-11-2017, 10:41   #19
krzysiek1.6
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 03-03-2015
Model: Focus MK2
Silnik: 1.6 benzyna 115KM
Rocznik: 2005
Postów: 31
Domyślnie Odp: Dobranie właściwego modułu GEM.

EDIT: Czytanie instrukcji czasem pomaga Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Problem z otwieraniem się wyłącznie drzwi kierowcy rozwiązałem trzymając przycisk otwarcia i zamknięcia drzwi na pilocie przez 4 sek. Teraz otwierają się wszystkie drzwi na raz. Pozostają tylko problemy z sygnalizowaniem otwartych drzwi. Kiedy próbuję zamknąć drzwi z pilota, auto piszczy sygnalizując, że któreś drzwi są niedomknięte. Działo się tak od bardzo dawna na starym gemie dlatego nigdy nie zamykałem drzwi pilotem, tylko kluczykiem. Jednak nawet na starym gemie poprawnie pokazywał niedomknięte drzwi. Potrzebuję jakiegoś majstra z komputerkiem ELM, który umiałby rozwiązać ten problem. Ktoś kogoś poleci?

Kolejna usterka to "numer" ze światłami stop. Myślałem, że problem leży w gemie ale jednak to nie jest to. Sytuacja wygląda tak: https://youtu.be/7l1qz4nO2Io . Ktoś może wie, w której części wiązki szukać usterki?

Pozdrawiam!!

Bump:
Cytat:
Napisał hindus Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To na 100% kwestia zmiany konfiguracji przez ELMConfig. Została ze starego auta, trzeba wprowadzić nową. Sprawdzałeś / zgrałeś konfigurację ze starego GEMa?
Problem rozwiązałem, a post napisałem w tym samym czasie co Ty swój. Zapoznaj się z treścią mojego nowego posta. Dzięki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. A, i nic nie zgrywałem ani nie sprawdzałem. W temacie jestem troche zielony (teraz może już żółty Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.) nie dysponuje ELMem ani nie znam nikogo kto takie cacko ma.

Ostatnio edytowane przez krzysiek1.6 ; 09-11-2017 o 10:46
krzysiek1.6 jest offline   Odpowiedź z Cytatem