Temat: [Ranger 2011-2022] zużycie opon na rantach
View Single Post
Stary 10-06-2020, 05:38   #12
NerDan
ford::beginner
 
Avatar NerDan
 
Imię: Daniel
Zarejestrowany: 07-06-2020
Skąd: Maszewo
Model: Ranger
Silnik: 2,2
Rocznik: 2018
Postów: 23
Domyślnie Odp: zużycie opon na rantach

Cytat:
Napisał romanhoks Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie wiem jakie jest prawo gwarancyjne w Polsce. Tu po trzech naprawach nie skutecznych na ta sama usterke klient ma prawo do wymiany auta. Nie wazne czy ma gwarancje od nowosci czy jest uzywane np 6 mc gwarancji. Jak sobie przypominam to pare razy caly warsztat byl postawiony do porzadku u nas.Interesuje mnie jedna sprawa.Kupujesz nowe opony oczywiscie w ASO Ford.Do tego prosisz o kpl geometrie ze wzgledu na darcie bierznika. OK .Odbierasz i wracasz np po 6 mc ze zdartymi oponami na reklamacje.Kto pokryje te koszty?Tu oczywiscie ASO i to bez zbednych dyskusji z klientem.
No Właśnie Polska to nie Norwegia Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tu nawet teraz był problem z pokryciem kosztów opon i wymiany opon, ale po postraszeniu prawnikiem jakoś wymienili (trwało to tydzień)
Cały czas czekam na odpowiedź forda, kij dmuchał te opony, dla mnie najważniejsze jest, aby ustawili do takiego stanu, by opon nie niszczył. Ja kupując auto wcale nie muszę się znać na autach i mechanice, to oni są od tego i oni teoretycznie pwinni to naprawić
NerDan jest offline   Odpowiedź z Cytatem