View Single Post
Stary 28-01-2019, 17:56   #3
Terminator007
ford::average
 
Avatar Terminator007
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 19-12-2012
Skąd: Wrocław
Model: Ford Ecosport St-Line
Silnik: 1.0 Ecoboost 125KM automat
Rocznik: 2018
Postów: 111
Domyślnie Odp: FordPass - Multimedia i audio problemy oraz opinie

Cytat:
Napisał leon 72 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie istnieje cos takiego, chodzi tu o modul stacjonarnego ogrzewania pojazdu, znane bardziej jako potocznie nazywane "webasto".


Na temat FORDPASS, to przydatna funkcja np. opcja odholowania uszkodzonego forda, auto zastepcze, hotel na czas naprawy itp za co nie trzeba placic. Poza tym opcje monitorowania gwarancji czy limitu kilometrow, wystarczy polaczyc sie aplikacja z autem. Wiele innych funkcji.

Nie wiem na ile mozliwe korzystanie z tej apki jest w Polsce, ja mieszkam w Niemczech.
Szanowny Kolego, proszę najpierw pójść do salonu lub zrobić konfigurację i przeczytać informacje o nowym Ecosport oraz nowym Focusie.... Te dwa nowe auta mają ZDALNE ODPALANIE SILNIKA oraz ryglowanie zamków z poziomu aplikacji internetowej. Webasto to Kolega chyba zna z rupieci sprzedawanych wiele lat temu w Niemczech :-) Na Assistance Ford aby zamówić holowanie czy też załatwić hotel można zadzwonić z normalnego telefonu natomiast aplikacja w wersji z modemem GSM w aucie daje podgląd do wielu funkcji dodatkowych jakich nie ma wersja bez zdalnego połączenia. Informacja kiedy mam przegląd czy ile zrobiłem kilometrów nie jest aż tak bardzo istotna jak wiele innych informacji o średnim spalaniu, położeniu auta on-line i podczas jazdy jeżeli np ktoś go kradnie... Także proszę aby Kolega poczytał o nowych modelach wprowadzonych do sprzedaży bo chyba stare publikacje na stole u Kolegi leżą :-) Kolejna do sprzedaży już tak wyposażona wejdzie Kuga na jesieni tego roku gdzie bedzie nowa stacja multimedialna, funkcje GSM Connect oraz oczywiście również zdalne odpalanie. Moduł zdalnego odpalania produkowany i zlinkowany w moim poprzednim poście można kupić za 250$

Ostatnio edytowane przez Terminator007 ; 28-01-2019 o 17:58
Terminator007 jest offline   Odpowiedź z Cytatem