View Single Post
Stary 25-02-2013, 10:43   #2
krzysztofff2008
ford::amateur
 
Imię: Krzysztof
Zarejestrowany: 23-02-2011
Skąd: Zielona Góra
Model: focus mk1 ,mondeo mk3, transit mk6
Silnik: 1.8 tdci 115,2.0 TDDi 115,2.0 TDDI 100
Rocznik: 2001,2001,2001
Postów: 9
Domyślnie Odp: Mondeo , Focus - szarpanie , dławienie , falowanie obrotów , gaśnięcie - ROZWIĄZ

Witam! Mój zetafon 2.0 1998 rok zimny lekko się dławił, po zainstalowaniu lpg(porządna sekwencja u sprawdzonego fachowca) problem jeszcze się powiekszył-zapalał za jednym strzałem-potem gasł i sie dławił-jak by nie dostawał powietrza -zero wolnych obrotów! Całe mnóstwo mechaników szukało, kopało, wymieniało co sie da-i nic! Dopiero jak dostałem namiar na świetnego ford fachowca udało sie rozwiazać problem-facet zajrzał pod maske-dokładnie pod cewki zapłonowe-tam idzie taki gruby gumowy przewód podciśnieniowy-który to był totalnie ściśnięty-`zesssany`. Po jego wymianie jak reką odjął-auto wyzdrowiało! niestety po półtora roku problem powrócił-i o dziwo w/w przewód jest w pełni ok! sprawdzę więc wymienione przez ciebie zagadnienia - i dam znać co wyszło tym razem-stawiam jednak na powietrze-a raczej jego brakGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.,a więc zawór wolnych obrotów i wszystkie przewody i trójniki podciśnieniowe.
Pozdrawiam
krzysztofff2008 jest offline   Odpowiedź z Cytatem