Temat: [Edge 2015- ] Halogeny a LED DRL
View Single Post
Stary 25-01-2020, 11:50   #1
ijama
ford::amateur
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 02-01-2020
Skąd: Kudowa-Zdrój
Model: Edge
Silnik: 2.0 Ecoboost
Rocznik: 2017
Postów: 8
Domyślnie Halogeny a LED DRL

Witam Panowie, jestem od miesiąca właścicielem Edka 2017, 2.0 Ecoboost AWD, Titanium, kupując go nie świeciły halogeny, poprzedni właściciel twierdził, że wystarczy polutować 2 przewody, wczoraj byłem na diagnostyce (warsztat), aby "naprawić usterkę"... Niestety, jak się okazało, z halogenów wychodzą 2 przewody, natomiast z instalacji w samochodzie idą 3 ( 2 plusy oraz masa). Pan diagnosta stwierdził, że można pokombinować i dołożyć przekaźnik, aby chodziło, niestety wiąże się to również z brakiem postojówek ( lampy USA - postojówki pomarańczowe),poprzedni właściciel twierdził, że robił to Pan Łukasz z Krakowa, który zmienił również włącznik. Obecnie nie działają światła w automacie ( nie ma do jazdy dziennej, natomiast po zmroku jest ok).
Czytając tematy o światłach (wiem, że było mnóstwo) natknąłem się na informację, że ramki Led nie pasują w zderzak UE. Teraz moje pytanie, czy jest ktoś z dolnośląskiego, który mi to ogarnie ( mogę podjechać 10-150 km), a przy okazji zakoduje kluczyk?
Plizzzz help Panowie...
Z góry dziękuję za informacje. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
ijama jest offline   Odpowiedź z Cytatem