View Single Post
Stary 26-10-2009, 16:57   #4
roberts3003
ford::average
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 26-10-2009
Skąd: zachodniomoporskie
Model: Grand C-MAX / Escape
Silnik: 1.6 EcoBoost 150 KM / 1.6 EB 180 KM
Rocznik: 2010 / 2016
Postów: 63
Domyślnie

Cytat:
Napisał maciekr7 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Parametry akumulatora pewnie masz w książce, zawsze możesz zajrzeć jaki masz aktualnie akumulator.
Do poprzednich samochodów używanych byłem zmuszony kupić akumulator. 2 razy kupiłem aku Centra Plus i były OK.
Kwestia taka, żeby A się zgadzały.
Przeczytałem ksiązkę chyba całą i jedyna wzmianka o akumulatorze jest o tym jak uruchomić auto za pomocą przewodów i akumulatora z innego auta

Cytat:
Napisał andree74 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
1. Parametry akumulatora mozna odczytac z pierwszej fotografii pojemnosc akumulatora to 80 Ah a prad rozruchu to 700 A
2. Jelsli chodzi o rozmiar akumulatora to widac to na zdjeciu nr. 2
3. Na pytanie odnosnie wymiany : ...to da sie zrobic samemu, lecz musze dodac ze nie jest to taka szybka wymiana jak w innych samochodach.
Ja dostalem sie do niego wymontowywujac filtr powietrza oraz odkrecajac zbiorniczek z plynem hamulcowym na fotkach mozna zobaczyc jak to wyglada po rozebraniu.
Wielkie dzięki, zdjęcia dużo wyjaśniają!
Czyli jest szansa na samodzielną wymianę , bałem się tylko czy wymiary innych producentów aku bedą ok, bo tak tam ciasno między tymi zabudowami.
Planuję rozmontować podszybie będzie może jeszczelepszy dostęp

Ostatnio edytowane przez Wojtek ; 27-07-2010 o 12:05
roberts3003 jest offline   Odpowiedź z Cytatem