Temat: [S-MAX 2006-2015] Radio 2 Din Android
View Single Post
Stary 17-07-2017, 21:30   #493
Yogurt
ford::beginner
 
Avatar Yogurt
 
Imię: Bartek
Zarejestrowany: 21-06-2017
Skąd: Milanówek
Model: Ford Smax
Silnik: 2.0 140KM diesel
Rocznik: 2007
Postów: 16
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Hej chłopaki. Zamówiłem w piątek radio na androidzie 5.1 dokładnie to:
http://allegro.pl/radio-nawigacja-an...871464913.html
Dzisiaj radio przyszło. O dziwo bez instrukcji obsługi i zadnego paragonu ani faktury..
No i wieczorem zasiadłem do montażu i niestety radio się nie odpala. Czy ktoś ma jakąś instrukcje jak to wszystko powinno być podłączone? Albo czy mogę wrzucić tu zdjęcie jakie mam kable w aucie i gniazda w radiu? Ktoś pomoże? Jutro będe dzwonił do tego sprzedawcy może on coś pomoże. to firma ten-tech.pl ktoś ich kojarzy?

Dobra ok radio działa bo oczyiście cos tam zle podłączyłem. Jeszcze nie miałem czasu sie dobrze pobawić ale sterowanie z kierownicy da się ustawić i łapie przyciski ale na convers+ nie widac radia ale to chyba standard. Pozniej jeszcze opisze jak sie sprawuje ogólnie to moje radyjko jak juz posidze nad nim.

Ok jestem po dwóćh dniach obcowania z radiem. Generalnie działa super i jestem zadowolony bardzo. Reaguje szybko, Bluetooth i wifi działają dobrze, sterowanie z kierownicą mozna ustawić przyciski i bez problemu to działa. Oczywiscie na convers+ znikają opcje radia. Samo radio w andtku z ta anteną łapie mi chyba 7 czy 8 stacji ( mieszkam w Grodzisku Mazowieckim ) nie jest to dużo ale są te najważniejsze i to mi wystarcza. Brzmienie z radia jst ok chociaz jest ciut gorsze niż fabryczne radio SOny co było. Zestaw głośnomówiący działą bez zarzutu tylko jak ktos mówi to słychać charczenie ale jeszcze nie bawiłem sie poziomami i może po prostu przesterowuje bo jest za głosno. Radio właczą sie około 10-15 sekund. Narazie nic więcej sie nie bawiłem ale mozliwosci widze jest duzo i to siwetna zabawka i przydatna sprawa podczas jazdy dla całej rodzinki.
Wiem z pisał tu ktos o tym ale gdziesm i przepadło. Znacie jakies apki do sciagniecia zeby zmienic widok główny? jakies inne motywy?
z góry dzięki

Ostatnio edytowane przez Yogurt ; 19-07-2017 o 08:07
Yogurt jest offline   Odpowiedź z Cytatem