Temat: [Mondeo 2007-2014] P2263 utrata mocy DW10C
View Single Post
Stary 02-05-2021, 17:38   #21
hubert mondeo2007
ford::amateur
 
Imię: hubert
Zarejestrowany: 16-03-2016
Skąd: Sulejówek
Model: mondeo
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2007
Postów: 0
Domyślnie Odp: Podciśnienie mk4

Miałem problem z turbo po regeneracji waliło błędy P2263,miałem już się poddać ale zrobiłem test ze strzykawką zauważyłem że nie ma podciśnienia na gruszce więc zacząłem grzebać ,zamieniłem zawory n75 miejscami dalej nic.Wiec może puszka podciśnienia pod przepustnicą się rozszczelniła,ale zauważyłem że nie dochodzi do niej podciśnienie z vacum pompy więc odpiąłem na wyjściu trojnik okazało się że pompa działa tylko trójnik się zapchal.Po oczyszczeniu,przedmuchaniu auto wróciło do żywych może komuś przyda się ta informacja bo niektórzy mechanicy chcieli by wymienić połowę gratów w samochodzie a była to blachostka.Pozdrawiam wszystkich forumowiczów

Bump: Miałem problem z turbo po regeneracji waliło błędy P2263,miałem już się poddać ale zrobiłem test ze strzykawką zauważyłem że nie ma podciśnienia na gruszce więc zacząłem grzebać ,zamieniłem zawory n75 miejscami dalej nic.Wiec może puszka podciśnienia pod przepustnicą się rozszczelniła,ale zauważyłem że nie dochodzi do niej podciśnienie z vacum pompy więc odpiąłem na wyjściu trojnik okazało się że pompa działa tylko trójnik się zapchal.Po oczyszczeniu,przedmuchaniu auto wróciło do żywych może komuś przyda się ta informacja bo niektórzy mechanicy chcieli by wymienić połowę gratów w samochodzie a była to blachostka.Pozdrawiam wszystkich forumowiczów
hubert mondeo2007 jest offline   Odpowiedź z Cytatem