View Single Post
Stary 19-05-2017, 19:18   #1252
Kris_Poland
ford::advanced
 
Imię: Kris
Zarejestrowany: 03-08-2016
Model: Ford Focus
Silnik: 1.5
Rocznik: 2015
Postów: 286
Domyślnie Odp: Co nas spotkało na trasie czyli nasze nagrania z CAR DVR



GPU 47S5 Bardzo mądry kierowca postanawia wyprzedzić, a następnie hamować do zera !!!! w celu ustąpienia pierwszeństwa pieszej..
Sytuacja na drodze dość ciężka, kilka pojazdów wyprzedzających i jadących za nim !!!! za mna również jadą auta

Bardzo wysoki poziom niebezpieczeństwa, bezmyślne działanie, wręcz idiotyzm kolosalny...
dobrze że ..... nie wyprzedzał ciężarówki i nie przyhamował jej do zera, piesza mogłaby tego zdarzenia jak i z ciężarówka nie przeżyć, w tym przypadku udało się !

tak wiem hejt sie posypie za moje słowa, ale to taka chwila, kiedy słowa na K same sie wypowiadają... i wyzwiska w kierunku kierowcy...

później oczywiście kolesia wyprzedziłem, mocy mail dość sporo by uciec... niekiedy czasem trzeba mieć jeszcze umiejętności Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
to co zawsze powiada kobita za kołkiem, moc to nie wszystko, trza umiećGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez Kris_Poland ; 19-05-2017 o 19:24
Kris_Poland jest offline   Odpowiedź z Cytatem