Temat: [Focus 2011-2014] Uchwyt do telefonu
View Single Post
Stary 30-10-2020, 10:30   #33
wuszumaster
ford::average
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 14-05-2007
Skąd: Kraków
Model: Fucus MK3
Silnik: 1.5 TDCI 95KM
Rocznik: 2018
Postów: 56
Domyślnie Odp: Uchwyt do telefonu

Cytat:
Napisał AdoKrycha007 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
chyba najgłupszy uchwyt ever - szkoda że nie w nogach pasażera Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
jak można tak niebezpiecznie całkowicie odwracać głowę od drogi i i patrzeć w dół... no a potem wszystko zwalają na piszących smsy...
hahah, się pacjent zezłościł! Czy na sync3, czy na kratce czy na szybie - wzrok odwracasz tak czy inaczej. Ale ten uchwyt w razie wypadku/kolizji nie odpadnie od szyby czy kratki i łba ci nie roztrzaska. Czasem warto .... pomyśleć zamiast być po prostu złośliwym - ale to chyba nasza narodowa cecha.

Bump:
Cytat:
Napisał Andrzej_K Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Gratulacje. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dzięki dzięki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


Cytat:
Napisał Andrzej_K Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Niby jasne, ale tak nie do końca. Ja przedtem miałem FF2 2006r i kupiłem sobie "chińczyka" i miałem wszystko co trzeba i tam gdzie trzeba. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
no ja akurat kasę ładuje przede wszystkim w to aby pojazd był sprawny, bo jeżdżę z rodziną, a to kosztuje, sam nie umiem za bardzo więc tylko mechanik zostaje. Na takie fajne rzeczy już nie starcza. Mi to służyło jako nawigacja i ja z tym problemów nie miałem, nigdy, ale rozumiem czemu można to uważać za mniej bezpieczne. Z drugiej strony... panowie, to ma wspomagać kierowce a nie żeby kierowca się w to wpatrywał non-stop. Nie dajmy się zwariować. Po prostu trzeba za kółkiem myśleć. Bo inaczej head-upy i 50 asystentów nie pomoże.
__________________
Focus MK3, 1.5 TDCI 95PS 2018 SYNC3 3.0
wuszumaster jest offline   Odpowiedź z Cytatem