View Single Post
Stary 27-05-2016, 20:23   #9
ford-zawier
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 27-05-2016
Model: focus mk1 kombi
Silnik: 1,6
Rocznik: 2000
Postów: 5
Domyślnie Odp: Naprawa pokrętła regulacji kierunku powietrze do kabiny

Witam,
Jestem nowym użytkownikiem forum zatem chciałem się przywitać Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Z góry przepraszam za brak technicznego jezyka. Opisuje na chłopski rozum, prosze o wyrozumiałość.
Mój problem jest podobny do xcjarka. Otóż już 2 razy wymieniałem pęknięte cięgno bowdena. Fajnie bo sam się nauczyłem z internetu jak się to robi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Ale tym razem sama wymiana linki nie pomoże. Otóż koniec linki który wchodzi na miejsce pod kierownica (trzeba zdjac panel) nie bedzie sie obracał - stad linka jest zacieta. Jest tam taki bialy plastik w ktory sie wpina oba ciegna.. I wlasnie na tym białym plastiku powinny sie obracac te ruchome elementy w ktore ciegna sa wpiete. U mnie jeden właśnie jest zaciety. Ani drgnie! Zeby zobrazować o czym piszę proszę tu jest link gdzie jest zdjęcie http://www.focusfanatics.com/forum/g...ken-cable.html (zdjecie 3,4 i 5).
Co moze być przyczyną? Co ewentualnie trzeba sprawdzić lub wymienić? Jak się nazywają te elementy (żebym mógł je zakupić jeśli zajdzie taka potrzeba)?
Czy muszę rozbierać całą deskę rozdzielczą aby naprawić zdiagnozować co się zepsuło?
Pozdrawiam
ford-zawier jest offline   Odpowiedź z Cytatem