View Single Post
Stary 07-12-2017, 15:27   #9
kln1920
ford::professional
 
Avatar kln1920
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 16-10-2017
Skąd: Świętochłowice
Model: Focus MK3.5/Fiesta MK7.5
Silnik: 2.0 TDCI 180KM/1.25 82KM
Rocznik: 2016/2013
Postów: 1,997
Domyślnie Odp: Błąd przy teście samochodu pod OBD2

Hmm
Cytat:
Napisał Maver2 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kolega edmun ma chyba rację, przerabiam ten temat tyle tylko że w Fuzji.
Poleciała Ci pierwsza sonda lambda, czyli ta przed katem. Najprawdopodobniej gdzieś coś nie łączyło najczęściej grzałki i pojawił się błąd. Skasowałeś go i się nie pojawia czyli sobda jeszcze działa, nie padła całkowicie, ale już sie nadaje do wymiany.
Napięcia na sondzie w Voltach (jeśli to ten parametr) wyglądają tak jak byś miał strasznie bogatą mieszankę, czyli sonda podaje złe wskazania a układ pakuje paliwa ile może, tak to przynajmniej wygląda, . . . ale mogę się mylić, ja tylko "Frankiem" jeżdżę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zobacz teraz screen. Napięcie w voltach mieści się między max i min, mimo wszystko uważasz, że poleciała sonda?

Bump:
Cytat:
Napisał edmun Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No właśnie mnie zastanawia jak kolega "naprawił" u siebie P0420, bo jeśli jest tak jak mówi, że wykasował błąd,
to ja nie wiem jak pomóc komuś kto uważa, że kasowanie błędów to "naprawa".
To jakbyś pojechał do wulkanizatora, żeby Ci dopompował koła kiedy masz wbitego gwoździa.
Nikt Ci nie zabroni pompować, tylko to nie rozwiązuje problemu.
Wykasowałem błąd, zatankowałem pb98 i solidnie przegoniłem auto po autostradzie.
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg Screenshot_20171207-162545-01.jpg (16.7 KB, 88 wyświetleń)

Ostatnio edytowane przez kln1920 ; 07-12-2017 o 15:30
kln1920 jest offline   Odpowiedź z Cytatem