Temat: Aso Kraków
View Single Post
Stary 25-02-2020, 17:45   #22
polak2468
ford::average
 
Avatar polak2468
 
Imię: Piotrek
Zarejestrowany: 31-08-2017
Skąd: Wieliczka, Kielce
Model: Focus MK3 Kombi
Silnik: 2.0 TDCi 150KM @ 180KM
Rocznik: 01.2018
Postów: 149
Domyślnie Odp: Aso Kraków

W czerwcu 2018r. byłem na przeglądzie 4+ z Focusem w NH Motors. Było spoko. Aczkolwiek nic nadzwyczajnego. Natomiast być może inny mechanik robił temat, z którym przyjechałem w styczniu 2020r. Opisałem w opinii na Google:
"Przyjechałem 24 stycznia z usterką oświetlenia tylnej klapy. Diagnoza - zwierająca żarówka, wiązki kabli są w dobrym stanie. Została "naprawiona", czyli wymieniona wraz z ponoć trzema innymi żarówkami. Po kilku h miałem okazję sprawdzić efekt. Niestety teraz już w ogóle nie działa oświetlenie. Oczywiście za usługę zapłaciłem, ale w moim życiu niewiele się zmieniło poza tym, że znów będę musiał się umawiać i tracić kolejne kilka h. Poza tym wszystko jest na poziomie. Nawet dostałem propozycję kawy/herbaty. Pracownicy bardzo mili i uprzejmi. Poprawcie tylko ten serwis. Tydzień temu (17 stycznia) jak bylem to przy przeglądzie 4+ oraz dodatkowej wymianie filtra paliwa i kabinowego dostałem w gratisie reset wszystkich ustawień komputera i nawet radia. Ponoć mechanik się pomylił, bo chciał zresetować ustawienia dziennego licznika. Tyle, że po co resetować to przy wymianie filtra paliwa? Wtedy 5h poszło zamiast ustalonych 3h.

EDIT
Podczas poprzedniej wizyty (27 stycznia) gdzie udało się namierzyć problem z oświetleniem tablicy rejestracyjnej i realnie go rozwiązać wymianą przełącznika został uszkodzony emblemat tylnej klapy. Z tego powodu 7 lutego o 15:00 pojawiłem się ponownie u tego dealera (4 wizyta w przeciągu 3 tygodni). Tym razem poza standardowo bardzo profesjonalną obsługą oraz herbatą i kawą dowiedziałem się od kierownika (serwisu?), że emblemat zostanie wymieniony. Oczywiście tak się stało i to bardzo szybko, bo już po ok. 30 minutach zostałem wezwany do auta. Nowy emblemat został przyklejony oraz dodatkowo zabezpieczony taśmą. Bardzo jestem zadowolony, że cała sprawa została rozwiązana bardzo szybko, bez dochodzenia się oraz, co również istotne, bez kolejnych kosztów."

Także nie wiem o co mam o nich myśleć.
polak2468 jest offline   Odpowiedź z Cytatem