View Single Post
Stary 26-03-2019, 14:06   #31
Przemerus
ford::average
 
Imię: Przemysław
Zarejestrowany: 16-08-2017
Skąd: Poznań
Model: FOCUS MK2
Silnik: 1,6
Rocznik: 2005
Postów: 102
Domyślnie Odp: Światła do jazdy dziennej z kierunkowskazami 2w1

Cytat:
Napisał hindus Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=75993 poczytaj Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Możesz zacząć od końca i patrzeć co ludzie polecają, bo temat zaczął się chyba już 10 lat temu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To mi kolega dał lekturę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Wybrane mam to raczej nie trudno zgadnąć Magnetti Marelli tyle znowu kłopot. Bo montaż to nie będzie P&P jak w foce po lifcie. Mocowania halogenowe są inne o zgrozo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Nie na cztery łapy tylko jakieś podwójne symetryczne. I znów rzeźbienie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
Przemerus jest offline   Odpowiedź z Cytatem