Temat: [C-MAX 2003-2007] czy to zatarty silnik?
View Single Post
Stary 05-12-2017, 23:03   #1
justeek
ford::amateur
 
Imię: Justyna
Zarejestrowany: 05-12-2017
Skąd: Chełm
Model: CMAX
Silnik: 1,8 benzyna
Rocznik: 2007
Postów: 5
Angry czy to zatarty silnik?

Witam, nie dość że jestem tu nowa to nadodatek kobieta i blondynka. Wstep mam słaby wiem ale nie o to chodzi. Mam forda Cmax moj niezawodny kochany samochodzik. Dzis pojechałam do pracy wracajać z pracy sekunde po odpaleniu silnika usłyszałam dzwiek (porównuje go do samochodzika na akumulator gdy wciskamy na pilocie gaz do dechy). Dojechałam do domu, polecili sprawdzić mi stan oleju było pusto. Kupiłam olej wlałam fullsyntetyk 5w30. Samochód jest z 2007r. Wlałam około 2 litrów oleju - wsazuje mi minimum ale stoi na górce (delikatna zwykły podjazd odchylenie max 2 cm od plaskiego) boje sie wlac wiecej - jest noc nie mam jak zjechac zeby przeczekać i sprawdzic poziom oleju - sprawdze z rana. Po odpaleniu silnika silnik odpala normalnie, jednak dzwiek nie zniknał gdy zaczełam zaglądać z lewej strony jest pasek wydaje mi się ze to on wydaje ten dzwiek o którym mówiłam ale nie jestem pewna. Czy mogłam zatrzeć silnik? Prosze o pomoc. Nie ma kto mi pomoc. Dopiero w piatek mechanik mnie przyjmie.. mam dużego stresa. Dziekuje za każda podpowiedz. Justyna
justeek jest offline   Odpowiedź z Cytatem