View Single Post
Stary 19-07-2018, 11:40   #12
slawomirro
ford::professional
 
Avatar slawomirro
 
Imię: Sławek
Zarejestrowany: 02-04-2016
Skąd: Warszawa
Model: Fiesta mk6 Ghia
Silnik: 1.6 100KM
Rocznik: 2007
Postów: 1,650
Domyślnie Odp: Czy i ewentualnie czym różni się pedłą sprzęgła/hamulca dla 1.6 od 1.4 i 1.25?

Cytat:
Napisał 90tomash Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mi też na boki trochę się rusza, sprawdzałem czy to coś się może poluźniło ale na śrubie jest zakręcone na max, nie przeszkadza mi to bardzo a nie wiem gdzie to ewentualnie dokręcić.tak jest taki plasticzek czarny i na nim jest nieco luzu chyba
No ja to muszę już robić. Miałem niefart z Policją niedawno. Ot losowa kontrola stanu auta. Nic nie mogli znaleźć, a uparcie szukali. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
W końcu (po prawie 30 minutach szukania (!)) przyczepili się do tego nieszczęsnego pedału sprzęgła. Mandatu nie dali, bo strajkują Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ale powiedzieli, że zapisują w systemie o tej niesprawności i przy potencjalnej następnej kontroli jak nie naprawię, dowodzik stracę.
slawomirro jest offline   Odpowiedź z Cytatem