View Single Post
Stary 16-01-2020, 08:06   #3
tomorrr
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 09-01-2018
Model: Tourneo Custom
Silnik: 170PS
Rocznik: 2017
Postów: 25
Domyślnie Odp: ASO - A_S_probuj_O_djechac po niemiecku czyli od dwumasy do zawalu

Fred, wiesz co jest najlepsze? Patrzylem w etisie czy to co bylo robione wklepali w historie auta. I co? I NIC!!!! Nic kurde nie wklepali! Tak to jest ze sprawdzaniem historii auta! Ten mondziu mial czysta histerie w systemie. Po prostu rece opadaja, wszystkie czlonki miekkie w tym jezyk tez. A ostatecznie mial wymiane sprzegla, dwumasy i SKRZYNI...pomijam juz rozszczelnienie wydechu. Nauczylem sie po prostu jednego - jak nie widzisz rachunkow za wymiany olejow, filtrow, napraw, czesci itp. to znaczy, ze nic nie wiesz o aucie. Mam teraz trwaly uraz do ASO (ATU). Normalnie wtedy naprawde myslalem, ze jestem w czeskim filmie. Sasiedzi sie pytali co ja teraz robie bo co chwila innym autem przyjezdzam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

No i sie z kumplami smialem, ze ja myje auto tylko w ASO i to raz na miesiac srednio Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
tomorrr jest offline   Odpowiedź z Cytatem