View Single Post
Stary 13-12-2019, 22:00   #23
vtec
ford::advanced
 
Avatar vtec
 
Zarejestrowany: 16-11-2007
Skąd: Wawa
Model: było Mondeo ST220, Focus ST MK2, ST MK3, Focus RS MK2, STi Blob PPP, jest Konik GT i inne na F
Silnik: 2.0-5.0
Rocznik: 2015 wzwyż
Postów: 372
Domyślnie Odp: Czujnik temperatury zewnętrznej AAT

Cytat:
Napisał Artoorek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Znalazłem tę fioletową (zielona chyba nie do dostania w PL, przynajmniej w tym momencie), ale kiedy zadzwoniłem do sprzedawcy, to powiedział mi, że to wersja EU, a wersja USA jest monolitem (fioletowa + zielona) i kosztuje 1100 zł. Już głupi jestem.

Moja wersja to TITANIUM, nie wiem czy miało LEDy do jazdy dziennej, wiem tylko, że na pewno nie miało halogenów, PDC i kamery. Auto przyjechało bez zderzaka i stąd problemy, bo nie mogę dojść co jeszcze mi brakuje.

Da się gdzieś kupić wtyczkę do czujnika temperatury, klaksonu i tą do wpięcia do tej głównej kostki, do której wpina się wiązki zderzaka, żeby taki kawałek wiązki do czujnika temp., czujnika maski i klaksonu awaryjnie sobie zrobić zanim znajdę oryginał, czy raczej to niewykonalne?
to jak TIT to miało LED w zderzaku. Pytanie jaki zderzak zakładasz, US czy EU? Wiązki EU nie pasują do US. Obie wiązki w US to 100USD, dolicz z 50USD za przesyłkę oraz cło jakieś 30% od całej kwoty. Tydzień i będziesz miał w domu. Albo składaj auto, może przy okazji jak ktoś będzie coś brał to weźmie i dla Ciebie jak się dogadasz.
PS. A składasz zderzak jak chcesz, z czujnikami lub bez, z żaluzją lub bez, z kamerą lub bez, lub minimum, czyli temp i maska, a w zderzak zaślepki, ale to troche słabo wygląda. Ja zawsze składam na EU zderzaku i montuje halogeny jak w EU z funkcją doświetlania zakrętów. Z 500pln koszt 2szt. używek halogenów (ramki plus halogen). Tylko kable dodatkowe do PCM trzeba prowadzić, kodować,itd.
__________________
Wracam do Forda

Ostatnio edytowane przez vtec ; 13-12-2019 o 22:10
vtec jest offline   Odpowiedź z Cytatem