View Single Post
Stary 27-10-2020, 12:37   #254
Yamahayzfr13
ford::beginner
 
Imię: Przemek
Zarejestrowany: 02-04-2019
Skąd: Szczecin
Model: S-MAX
Silnik: 2.5T
Rocznik: 2007
Postów: 28
Domyślnie Odp: [Mondeo MK4] Dołożenie podgrzewanych siedzeń

Cytat:
Napisał lukasek85 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
a wiec mam i ja podgrzewane fotele przednie w s-maxieGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Dzięki zawartym wielu informacjom w tym wątku nie było z tym żadnego problemu. Dziękuje za cenne informacje szanownym forumowiczom, a w szczególności koledze o nicku Parch. Wszystko działa bez problemu, a jako ciekawostkę dodam że zamówione przyciski grzanych foteli z aliexpress za 68zł z wysyłką działają bez najmniejszego problemu. Zamówiłem dokładnie te w kolorze czarnym:
https://pl.aliexpress.com/item/32968...6fc65c0fMVZoIG
Wykonanie ładne i działająGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Maty podgrzewane założyłem z mondeo MK4 i mocowałem je za pomocą taśmy dwustronnej. Jeszcze raz wszystkim dziękuję i pozdrawiam
Witaj. Czy mógłbyś kolego napisać skąd brałeś sygnały do szarej kostki w tunelu? Wątek caly ogarnolem ale nie mam schematów elektrycznych.. w moim S-Maxie też jest tylko 1 kabelek od ręcznego. W skrzynce z tyłu pustki.. kabli pod siedzeniami też brak.
Yamahayzfr13 jest offline   Odpowiedź z Cytatem