Temat: [Ogólne] Chiptuning 1,5 Ecoboost
View Single Post
Stary 24-01-2020, 10:07   #1542
jarello
ford::amateur
 
Imię: Jarosław
Zarejestrowany: 21-05-2018
Skąd: Gliwice
Model: Mondeo
Silnik: 1,5 EcoBoost
Rocznik: 2018
Postów: 2
Domyślnie Odp: Chiptuning 1,5 Ecoboost

Cytat:
Napisał wojt_opole Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
@heko @belinea122
Opole jest bliżej niż Szczecin, ale mimo to daleko do Krakowa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
chyba żeby jakieś promocje były dla pierwszych chętnych Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
W Krakowie masz dwie firmy, które dłubią w silnikach Forda ( V-TECH lub ŁADYGA TUNING )

Bump:
Cytat:
Napisał grzechu913 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tez zauwazylem ,ze jazda na 95 z circle,a np czesto tankuje na Lotosie bo mam zniżke,jest na tym drugim nizsze. Nie jakies kosmiczne wielkosci,ok0,5- 1 l,ale jest jak piszesz. W oktesie letnim mam wrazenie,ze jazda na 98 powoduje wieksze spalanie do 95. BP jeszcze nie probowalem. Auto mam po wirusie,ale mam wrazienie ze lepiej sie odpycha na 95 niz na 98.
Przetestowałem wszystkie stacje w Gliwicach i mój MK5 1,5 najlepiej współpracuje z paliwami tankowanymi na BP. Tankuję zwykła 95 i spalanie w mieście mam na poziomie 7,8. Auto jest w serii.

Ostatnio edytowane przez jarello ; 24-01-2020 o 10:37
jarello jest offline   Odpowiedź z Cytatem