View Single Post
Stary 07-01-2010, 13:46   #2
cisar
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 20-11-2009
Skąd: Europa
Model: Focux C Max Sport Pack
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2003
Postów: 3
Domyślnie Odp: Dobry warsztat naprawiajacy fordy w Bydgoszczy?

Witaj.

Polecam serwis Mazdy w Osielsku.
Wprawdzie to Mazda, ale byłem tam z moim CMaxem z polecenia kuzyna i jest to pierwszy koleś, który wreszcie doprowadził mi Cmaxa na Maxa! Wymiana skrzyni biegów (6biegowa), pasek rozrządu, łożyska na przodzie, tarcze hamulce, przegląd, w zasadzie wszystko. Koleś zna się na tym co robi.
Ceny ok, polecam!

BYDGOSZCZ- OSIELSKO
Gorąco polecam Serwis:
Sebastian Michalski i Piotr Szopieraj
Specjalizacja - Mazda
Szosa Gdańska 12
Osielsko k. Bydgoszczy
tel 52 381 35 04

Jak jedziesz do Osielska z Bydgoszczy to zaraz za Nissanem masz po prawej stronie masz stację LPG. Wjeżdżasz do tej stacji GPL i na końcu jest serwis.
Polecam się wcześniej umówić. Gość ma masę roboty. Czasami trzeba czekać.

Jeśli już tak Cie interesuje wszystko to mam nadzieje, że administrator nie będzie mi miał za złe, jak powiem, że części, oleje filtry biorę w firmie Proauto. strona proauto.bydgoszcz.pl jak jedziesz w stronę galerii pomorskiej to na samym początku jak jest zjazd do galerii jedź powoli, tam jest wjazd do firmy. Mała, ale rzetelna. Załatwią części szybko. Do tego goście ci doradzą. Możesz mieć oryginał, zamiennik lub zregenerowaną część. Mi skrzynie do cmaxa po dobrej cenie znaleźli w 10 minut i na drugi dzień była dostarczona do mechanika, który miał auto rozkręcone. Szybko i po dobrych cenach.
Może to reklama, ale ja jestem zadowolony z obu serwisów.

Stanowczo odradzam APA MOTORS na Kijowskiej. Goście mają jakiś biedny kanał. A naprawa samochodów z komputerem jest raczej dla nich czarna magią. Wydałem na naprawę u nich ponad 6 tysiaków, a i tak musiał wszystko naprawiać faceta z Mazdy w Osielsku. Tak samo odradzam firmę o ile się nie mylę na osiedlu Rzemieślinków od ulicy Przemysłowej. Koleś tak samo jak APA Motors jest nie doświadczony w reperacji nowych aut. Raczej obie te firmy powinny się skupić na Polonezach czy starych Fiatach. Wybaczcie, że pisze nazwy i adresy firm, ale polecam tylko sprawdzone źródła. W mojego C maxa władowałem już z 10 tysiaków, a auto jest warte 28 tysięcy według oficjalnej wyceny. Gdyby poprzednie firmy były rzetelne to dzisiaj bym miał przynajmniej 4 tysiaki w kieszeni. Najgorsze jest to, że żaden z mechaników nie poczuwał się do winy i po prostu pełna olewka... U Pana Sebastiana na rozrząd dostałem kwit i gwarancje tak jak na wszystkie inne prace jakie wykonał. Mam kwity i jest to koleś który u mnie ma 100% zaufanie. Tak samo Proauto. W 24 godziny znaleźli skrzynie do mojego CMaxa i dostarczyli do mechanika, oczywiście używana bo taką chciałem, ale do dzisiaj działa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. (wprawdzie to Bydgoszcz, więc wszystkim się zajęli włącznie z dostawą do mechanika, ale części znajdują i wysyłają kurierem do innych miast też)
Na koniec tylko dodam, że Proauto znajduje się przy ulicy Fordońskiej 159.

Polecam tylko sprawdzonych gości! (mam nadzieje, że adnim nie ocenzuruje mojej opinii Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. )

Ostatnio edytowane przez cisar ; 07-01-2010 o 15:06
cisar jest offline   Odpowiedź z Cytatem