View Single Post
Stary 19-11-2019, 00:57   #11
moskit122
ford::amateur
 
Imię: Dawid
Zarejestrowany: 04-09-2019
Skąd: Poznań
Model: Focus mk2
Silnik: 1.6
Rocznik: 2005
Postów: 6
Domyślnie Odp: Re: Interwał Serwisowy - kontrola luzu zaworowego 1.6 74KW

Cytat:
Napisał luckyboy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ale samym silnikiem nie pojedziesz [emoji38]
No dla mnie przesiadka na tego Focusa to już totalna zamuła, wcześniej 3 Ople i ostatni z V6 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Focusa dostałem za free a że wyprowadziłem się za granicę to jest tylko dojazdówka. Z oplem jedyny problem, że tego sprzedać nie idzie bo i w miarę komfortowe (ostatnie 2 vectry), i tanie w utrzymaniu i trudne do zajechania.

Focus w planach ma być przygotowany na przyszły rok żeby był pewny gdy przylecę do polski a jak przestanie być potrzebny to albo sprzedam albo dam dziewczynie.

A co do interwałów to po prostu jestem przyzwyczajony do serwisów według zaleceń producentów. Na co dzień prowadzę serwis motocyklowy i tak jest mi i klientom łatwiej i taniej przede wszystkim. A z podejściem mechaników samochodowych właśnie przez te różne bajki muszę niestety takie rzeczy robić sam. A że nie lubię grzebać przy samochodzie to wolał bym tam zaglądać jak najrzadziej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
moskit122 jest offline   Odpowiedź z Cytatem