View Single Post
Stary 20-03-2023, 14:48   #9
raw_cmax
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 26-11-2013
Model: C-max
Silnik: 90 KM
Rocznik: 2012
Postów: 0
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 z Niemiec [ WF0FXXWPCFJB55773 ]

Może się komuś przyda.

Byłem w weekend i oglądałem na żywo. To czego nie widać na zdjęciach to: do roboty dwa przednie błotniki (odpryski/zarysowania do gołej blachy, jak kogoś nie kuje w oczy to zaprawki może się nadadzą), drzwi kierowcy na dole zryte do gołej blachy, na masce odpryski do gołej blachy, duża rysa na górnej części zderzaka.

Samochód w niemcowni miał stłuczkę w tył samochodu, była pogięta podłoga, naprawa wygląda na OK (nie jestem lakiernikiem więc ciężko mi określić, spawów ani szpachli nie widać).

To co mi się nie spodobało to źle spasowana przednia maska, odstaje z lewej strony. Sprzedający twierdzi, że nic na ten temat nie wie. Może i mówi prawdę.

Zawieszeniowo samochód OK - jak to mówią, nic nie puka i nie stuka. Nie ma się do czego przyczepić.

Wyposażeniowo, tak jak tu już było mówione - bliżej jej do "golasa" niż full wypas. Co nie widnieje w ogłoszeniu - brak tylnego koła zapasowego. Sprzedający twierdzi, że tak go kupił i jemu nie przeszkadza.

Natomiast dziś widzę że Sprzedający zdecydował się na zmianę ceny w górę. 97000 PLN jak dla mnie to lekka przesada za ten egzemplarz. Ale co kto lubi.
raw_cmax jest offline   Odpowiedź z Cytatem