View Single Post
Stary 16-12-2022, 08:18   #1573
Speedo
Junior Moderator
 
Avatar Speedo
 
Zarejestrowany: 09-09-2004
Skąd: lubuskie
Model: S-Max
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2008
Postów: 3,006
Domyślnie Odp: Ciekawe linki , zdjęcia....

czy cena rynkowa galaxa mk3 to faktycznie 13tys pln? cos nie wydaje mi się, było tanio to teraz trzeba dołożyć Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. dpf wycięty a nie katalizator bo to dyszel jest, ja na tych oponach to bym jeszcze 2x kulę ziemską okrążył (tyle że powoli Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ) Co do szyby to nabywca nawet jakby był melepetą z zawodu to mógł zweryfikować przy zakupie i odpuścić widząc takie symptomy? Moim zdaniem zwabiony niską ceną przymknął oko na pewne "plusy ujemne" i dopiero ten pan z filmu go nakręcił. Wspomaganie no zepsuło się, bywa, przyjmijmy że to 1000pln jak mówią. Opony 1200, szyba powiem bez kozery pińcet, dpf trudno mi zinterpretować, pewnie istnieje duże grono osób, które uznają to za plus a nie minus Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. wycieki z tej rury to każdy ma pow 200kkm, po to jest osłona pod silnikiem, wytrzeć szmatką, jeździć i obserwować Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Czyli wyjdzie jakieś cirka ebaut 3k za doprowadzenie tego modelu do wzglednej sprawności. Czy 16k za galaxa mk3 2.0 dyszel dw10 to zła cena?
Speedo jest offline   Odpowiedź z Cytatem