View Single Post
Stary 19-03-2020, 17:07   #14
_TrotyL_
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 18-11-2011
Skąd: Jaworzno / Utrecht
Model: Focus
Silnik: 2.3 ecoboost
Rocznik: 2016
Postów: 12
Domyślnie Odp: Duża przestroga dla osób korzystających z oprogramowania do modyfikacji

Cytat:
Napisał lukaszooo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Po trzecie reklama dzwignią handlu i wie to kazdy kto ma własny interes usługowy.
Do leszcza pijesz ?

Bump:
Cytat:
Napisał pankrakus Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jesteś strasznie roszczeniowy kolego
Na prawdę oczekujesz, że ktoś najpierw będzie szukał informacji na dany temat,
a potem będzie robił streszczenie / raport z tego co udało mus się znaleźć w necie?
Może jeszcze z linkami do informacji, żebyś mógł zweryfikować czy ktoś się nie myli?
Proponuje zapoznac sie z tematem od poczatku. To nie ja mam tu problem, z natury nie lubie propagandy i siania jakiejs psychozy strachu bo na to mi tutaj wyglada. Dlatego dopytywalem. Szkoda ze nie wypowiedzial sie autor tematu.
Co do udzielania sie tutaj Szanowni Panstwo, chetnie pomoge w ramach mozliwosci czasowych ktorych niestety za duzo nie mam trafiajac na takie watki jak ten.
Czy komus sie to podoba czy nie , napisze wprost , na taka spolecznosc jak na tym forum, jeszcze nie trafilem. Chcesz podskoczyc ponad kompletne minimum i zrobic z autem cos fajnego - MUSISZ PŁACIC - i do tego sie to tutaj sprowadza. Nikogo nie przekonuje do przytakniecia na te slowa bo to tylko i wylacznie moja indywidualna ocena. Tymbardziej razi mnie to bo uwazam ze wszystkie tematy zwiazane z oprogramowaniem w motoryzacji powinny byc na zasadzie open source. A tak to wielu zdolnych ludzi utrzymuje sie za ochlapy ktorych nie zgarnela fabryka i autoryzowane serwisy.

PS. wciagajace sa tutaj wojny (leszcz vs tedi ) w niektorych tematach. Dobrze ze mimo tego ze rzadzi tu moneta nikt nie ma monopolu i istnieje cos takiego jak opozycja.
Pozdrawiam!
_TrotyL_ jest offline   Odpowiedź z Cytatem