View Single Post
Stary 19-03-2020, 18:08   #15
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,035
Domyślnie Odp: Duża przestroga dla osób korzystających z oprogramowania do modyfikacji

Cytat:
Napisał _TrotyL_ Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
.... wciagajace sa tutaj wojny (leszcz vs tedi )....!
Nic mi nie wiadomo o "wojnie" z kolegą Tomkiem... To, że organicznie nie lubię pisanie typu "ble... ble... ble..." jak post inicjalny tego wątku - wiadomo jest na tym forum powszechnie. To, że kolega @leszcz "uwielbia" takie pisanie - też nie jest tajemnicą... Prowadzi to od czasu do czasu do jasnego pokazania przeze mnie, ze warto ćwiczyć się w pisaniu pełnych zdań w języku polskim.
No i w kółko powtarzana moja maksyma "post ma sens i prawo pozostania na forum jedynie w sytuacji, gdy o coś pyta albo niesie jakąś przydatną dla innych informację".
Niestety moderatorzy nie podzielają mojego punktu widzenia i jest jak jest.

Co do oprogramowania "open source" w automotive - tu Kolega "mocno pojechał"... Jakoś tak trudno sobie oswoić się z myślą, że w "autopilocie" Tesli grzebali by różni "fachowcy"...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

To natomiast, że wielu (nie ukrywam, że ja także!) stara się spieniężyć ciężko zdobytą wiedzę - z mojego punktu widzenia nie jest naganne. W końcu każdy ma prawo tę wiedzę zdobyć i ewentualnie ją "rozdawać" lub "sprzedawać". Zawsze też pozostaje margines uznania części tej wiedzy za "publiczną" i używania jej w odpowiedziach na problemy jak w tym wątku. Nie ma sensu pisać "ja wiem, ale nic nie powiem..." bo to przedszkole i dziecinada... Niestety dość często tu stosowana w celach autoreklamy i autopromocji...
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem