Temat: [Maverick 2000-2007] czy ktoś ma coś o nim ?
View Single Post
Stary 23-04-2014, 13:31   #20
mpsfc
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 04-05-2012
Skąd: Orłowo k. Inowrocławia
Model: Maverick
Silnik: 2.3 16v
Rocznik: 2006
Postów: 5
Domyślnie Odp: Ford Maverick, Escape czy ktoś ma coś o nim ?

Cytat:
Napisał pszemq Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
1.Jakie jest przeniesienie napędu(chyba dobrze napisałem chodzi mi to ze max ile może być na obie osie np 40:60 czy jakoś tak)
2.jak to sobie radzi w terenie(oczywiście lekkim)jakieś wypady do lasu lekkie błoto no i oczywiście śnieg-czy ten napęd automatycznie dołączany ujdzie czy jest katastrofa.(śnieg najbardziej mnie interesuje)
3.co z częściami czy naprawdę tak ciężko dostać??
szkoda że po 2004 pozbyli się tego przełącznika napędu z auto na 4x4
Na co zwracać uwagę przy zakupie?są jakieś bolączki auta Maverick z 2006 roku?Pozdrawiam
ad.1) jest 50:50.
ad. 2) Radzi sobie całkiem nieźle, próbowałem piach no i oczywiście śnieg. Jak ktoś jeździł przednionapędówką to musi się się trochę przestawić, lubi zarzucić tyłem i zachowuje się na śliskim jak tylny napęd.
ad.3) Z częściami żadnych problemów, jak nie ford to mazda Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Ja korzystam z inter-carsu. Mam już drugiego i w tym również były zwichrowane tarcze hamulcowe z przodu a poza tym leję gaz i zap... jeżdżę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Przemku, pisałem na PW, miałeś zadzwonić Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
mpsfc jest offline   Odpowiedź z Cytatem