View Single Post
Stary 14-02-2009, 19:01   #2
grzesko8
ford::advanced
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 12-08-2007
Skąd: Kraków
Model: Focus
Silnik: 1.6 TDCi
Rocznik: 2005
Postów: 289
Domyślnie Re: 100% BEZ AWARAYJNOŚĆ FUSIONA

u mnie również 100% sprawny :fcp2 ostatnio bylem na przeglądzie właśnie blachy i wszystko wporzo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. zapłaciłem 60 zł i mam spokój na kolejny rokGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. a jeśli chodzi o awarie jaką mnie się zdarzyło doświadczyć w Fusionie,jeśli to można nazwać awarią to przegryzione kabelki od sondy lambda...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ale to nikogo wina tylko tych wstrętnych gryzoni...no i w sumie forda że kabelki robią z bardzo smacznej gumy :fcp2 ale włożyłem odstraszacz i jak na razie jest spokój :fcp2 nie powiem bo sonda mnie trochę kosztowała no ale cóż... :fcp5 a tak to wszytko wporzo...po za tymi trzeszczącymi plastikami,ale powoli się już przyzwyczajam że ten typ tak ma,muza na Full i spokój święty :fcp2 pozdr
__________________
grześko8
grzesko8 jest offline   Odpowiedź z Cytatem