View Single Post
Stary 15-02-2009, 21:14   #10
Mar78
ford::advanced
 
Avatar Mar78
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 13-02-2008
Skąd: SO
Model: Focus MKII FL kombi SilverX
Silnik: 1,8 TDCi
Rocznik: 2009
Postów: 220
Domyślnie Re: 100% BEZ AWARAYJNOŚĆ FUSIONA

Cytat:
Napisał vater
No tak, lepiej podniecać się się skórzanym mieszkiem przez kilkadziesiąt postów.
Też "nikogo nie urażając".
Napisz coś mądrego, zrób choć jedną fotorelację z naprawy, pokaż że się na czymś znasz i coś wiesz, a później krytykuj!
Wyznaję zasadę: "nie karmić TROLLA", więc nie będę więcej wdawał się w polemikę z Tobą, bo szkoda na to mojej klawiatury... [attachment=0:3va0amix]nie karm.jpg[/attachment:3va0amix]


Cytat:
Napisał dr_Oktan
Cytat:
Napisał vater
No tak, lepiej podniecać się się skórzanym mieszkiem przez kilkadziesiąt postów.
Też "nikogo nie urażając".
Fusion jest bezawaryjny /zadbane sztuki i bezwypadkowe/ i nie ma zwłaszcza zimą co grzebać, to koledzy zrobili sobie tam motonowelę :fcp23 , ale plus bo bogatozdobioną fotkami i całość w jednym miejscu. :fcp18

Cytat:
ja tego tematu nie wymyśliłem i nie wstawiłem...możemy się podniecać mieszkiem jak kto woli
Ty tylko wprodukowałeś spam /na 8 postów twoje 3 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. / w dodatku każdy z bykami ortograficznymi.
dr_Oktan - jak zwykle krótko i treściwie :fcp29 , są tu pewni user'zy, którzy mają TAK WIELE do napisania, że MUSZĄ wypowiedzieć się w KAŻDYM temacie - nieważne, że nie na temat, grunt to DUŻO pisać o niczym...
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg nie karm.jpg (4.8 KB, 712 wyświetleń)
__________________
Był Fusion 1,4TDCi (2004), jest Focus 1,8TDCi (2009)
"Zły sex jest lepszy, niż dobry dzień w pracy"
Mar78 jest offline   Odpowiedź z Cytatem