View Single Post
Stary 11-10-2018, 16:01   #1705
edmun
ford::expert
 
Avatar edmun
 
Imię: Ponury żniwiarz
Zarejestrowany: 08-02-2014
Skąd: Birmingham UK
Model: MK3 Estate Titanium X EcoBoost 182KM
Silnik: 1.6
Rocznik: 2012
Postów: 4,367
Domyślnie Odp: Co nas spotkało na trasie czyli nasze nagrania z CAR DVR

Dysk mam wręcz pełen różnych "wykroczeń", głównie ignorowania czerwonego światła lub jeżdżenia pod prąd (najlepszy był gościu co zignorował sześć znaków, że będzie jechał pod prąd po czym jechał jednopasmową, pod prąd gdzie z naprzeciwka już jechała ciężarówka) ale żeby to ogarnąć, to potrzebuje żeby już przyszła jesień/zima i żeby nie było jasno jak wracam do domu, bo wciąż trzymają mnie zwykłe domowe obowiązki.
Jak się w końcu zrobi ciemno, to będę miał więcej czasu żeby siedzieć przy komputerze.

Na razie wrzucam jedno nagranie:


https://youtu.be/yLAMLRF5H40

O ile na żywo, to tak - mogłem pewnie jechać jeszcze wolniej, ale jak potem specjalnie obejrzałem nagranie, tak zwróciłem uwagę, że kurcze ładnie zwolniłem (normalnie jak nie ja Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. )


Kwestia podejrzewam "doświadczenia" czy też po prostu "myślenia na drodze" z dodatkową funkcją "przewidywania",
bo dojeżdżając do szczytu już miałem nogę nad hamulcem.

Ale powiem szczerze, dawno na mokrym nie hamowałem
i nie pamiętam kiedy ostatnio ABS musiał u mnie interweniować.

Przy okazji oglądania tego nagrania, nawet kolega w pracy nadmienił, że trochę dziwne że w takim miejscu nie ma ani znaku ustąp pierwszeństwa

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Nawet nie ma znaku że zwężka i kto jedzie pierwszy:

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Na wiejskich drogach zazwyczaj trójkątny znak jest z obydwóch stron.

Nie zauważylem też znaku, że uwaga zwężka (bo miejsca aż na jedno auto)

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

ani znaku, że jest ograniczona widoczność.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Nic... jedyne co wskazuje na miejsce o szczególnej ostrożności to napisy "Slow",
które w Anglii są wszędzie i umysł nauczył sięje powoli ignorować Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


Przy okazji hamowania złapałem też zasięg bo muzyka wróciła Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
edmun jest offline   Odpowiedź z Cytatem