View Single Post
Stary 02-11-2019, 11:03   #19
tomek12626
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 02-03-2018
Model: Focus
Silnik: 2.0
Rocznik: 2015
Postów: 10
Domyślnie Odp: DPS6 szarpanie na 1 i 2-gim biegu (Rozwiązanie)

Cytat:
Napisał Yakac Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
tomek12626 weź wyluzuj. Akurat Piotr_V6 jest tutaj ekspertem od skrzyń a w jego wypowiedzi nie ma żadnej złośliwości. Piotr często służy cennymi radami i stara się pomóc. Pozdrawiam was serdecznie i już bez OT Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jestem wyluzowany Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Napisałem posta z garścią informacji, ponieważ nie wszyscy są tacy doinformowani jak nasz ekspert Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Nie znalazłem na żadnym forum konkretnego info o przyczynie mojego problemu tylko domniemania. Lepiej stwierdzić, że przecież to logiczne jaki jest problem, a ludzie niech dalej płacą za adaptacje sprzęgła czy wymiany sterowników.

Kończę temat, bo widzę że nie warto się angażować.

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
tomek12626 jest offline   Odpowiedź z Cytatem