Temat: [Edge 2015- ] Przeróbka USA->UE
View Single Post
Stary 06-05-2020, 14:47   #146
Freezy
ford::amateur
 
Avatar Freezy
 
Zarejestrowany: 23-11-2019
Model: EDGE
Silnik: 3.5
Rocznik: 2015
Postów: 2
Red face Odp: Ford EDGE USA - części, pomoc w naprawie

Cytat:
Napisał baartus195 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Cześć, własnie dotarła moja paczka z USA - Ford EDGE SEL 2016 2.0 ecoboost Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Jestem na etapie poszukiwania części, potrzebuję między innymi:
-kompletnego zderzaka przód + wzmocnienie górne (część metalowa i plastikowa)
-żaluzja chłodnic + silniczek
-belka
-lampy

Wstępnie dostałem chyba dobrą ofertę na lampy z ASO za 1549 tylko do chwili obecnej nie otrzymałem informacji co do za reflektor, bo niby jest PLUG&PLAY, a przecież chyba nie jest to możliwe, chyba że proponują lampę USA?

Przeglądam także ofertę na części znanej chyba tutaj firmy z Białegostoku, korzysta ktoś? Zamiennik faktycznie są dobrej jakości?

Jestem z okolic Wągrowca WLKP, może ktoś poleci w okolicy dobrego blacharza, lakiernika i mechanika który poskłada to wszystko w całość? Niby jest ktoś w okolicy co typowo zajmuje się EDGAMI, ale póki co nie udało mi się namierzyć tej osoby.

Z góry dziękuję za wszelką pomoc Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Cześć.
Nie wiem, czy temat nadal aktualny, ale jeśli tak to dodam swoje 5 groszy. Dokonałem zakupu części do swojego EDka po ostatnim spotkaniu z sarną Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. właśnie z Allegro (sklep z Białegostoku) a mianowicie kupowałem obie chłodnice, grill górny, grill dolny, spoiler zderzaka, podkładka zderzaka itd i ze wszystkich części jestem zadowolony. Jakość bardzo dobra. Wentylatory chłodnicy jakby trochę głośniej chodziły (a nie ma jeszcze upałów) więc troszkę mnie to martwi, ale przy V6 w środku i tak tego nie słyszę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Więc moim zdaniem śmiało możesz od nich zamawiać.
Freezy jest offline   Odpowiedź z Cytatem