View Single Post
Stary 23-11-2019, 18:46   #23
djbasstronic
ford::beginner
 
Avatar djbasstronic
 
Zarejestrowany: 30-05-2013
Model: Focus Kombi MK2 FL
Silnik: 1.6 TDCI 100KM
Rocznik: 2008
Postów: 37
Domyślnie Odp: Naprawa pokrętła regulacji kierunku powietrze do kabiny

Cytat:
Napisał Atol Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
mogła się również wyhaczyć z kółek prowadzących podczas dużego oporu na klapach w nagrzewnicy. Przerabiałem to. Klapka regulacji nawiewu chodzi ciężko i linki się wyciągają i mogą zeskoczyć przy następnej próbie albo po prostu zerwać się. wymiana cięgna nie jest kłopotliwa ale usunięcie blokowania klapy tak - gdyż nie ma dojścia do tego badziewia.Ja się poddałem i nie wywalałem całej deski rozdzielczej, popryskałem wd 40 i zmontowałem linki ponownie.dalej chodzi z oporem ale zauważyłem różnicę przekręcania pokrętłem jak cieple powietrze krąży w komorze nagrzewnicy - wtedy idzie lżej. zastanawiałem się nad tym,czy czasami klapka nie przymarzała do obudowy - szczerze to przyczyny nie ustaliłem, wiem jedno,że klapka blokuje się w skrajnym położeniu przełącznika z lewej strony.
odgrzebuję, żeby nie zakładać takiego samego tematu, do wymiany linki wystarczy ściągnięcie kokpitu radia??
djbasstronic jest offline   Odpowiedź z Cytatem