View Single Post
Stary 13-11-2016, 09:29   #8
Kris_Poland
ford::advanced
 
Imię: Kris
Zarejestrowany: 03-08-2016
Model: Ford Focus
Silnik: 1.5
Rocznik: 2015
Postów: 286
Domyślnie Odp: Wosk na roczne auto, czas na zime

Cytat:
Napisał gusiak11 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

co do mycia na bezdotyku ... ryzykowna sprawa bo nigdy nie jest podane co tam leja w jakim stężeniu ... czasem wosk wytrzyma 2 czasem 5 a czasem 1 mycie, sama woda ... no można ale to po tygodniu potem juz brudu jest tyle ze sama woda nie umyje zwłaszcza w okresie zimowym.

Wosk M#16 bardzo dobry wydajny produkt, łatwy w aplikacji ... da sie kłaść na czysty jałowy lakier i daję fajne efetkty mój rektord od lutego do sierpnia sam go zmyłem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
tak w tych myjniach niewiadomo co leja, najpierw masz polewanie z leciutkim ciśnieniem jakas substancję, potem masz mycie zasadniczne, spłukiwanie i woskowanie

wychodzę z założenia ze jesli wywoskuje to co dalej by nie zniweczyć pracy, nie mam innej możliwości mycia niz myjnia, wiec jak myc by nie zetrzec wosku, tak wiem to glupie pytanie ale musze je zadac by miec pewnosc ze robie to dobrze

co do nakładania wosku, jak to robisz i czym to robisz, ręcznie ?

Bump:
Cytat:
Napisał piotrfocustdci Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
i teraz dużo rzeczy robię sam.
Jak jest nowy lakier w dobrym stanie to na pewno warto o początku go dobrze pielęgnować.
Jeśli auto było w myjniach automatycznych lub byle jakich ręcznych to na bank są tzw. swirle czyli koliste rysy nawet po roku. Ale nawet w takim wypadku warto się nauczyć jak myć (2 wiadra) I ewentualnie gdzie myć ☺️. Temat rzeka!
no właśnie sie obawiam ze rzeka upłynie a ja muszę to na chybcika zrobić dobrze, nie chce eksperymentować na sobie, stad tez moje smieszne pytania
auto myje na myjniach tylko bezdotykowych
Kris_Poland jest offline   Odpowiedź z Cytatem