View Single Post
Stary 17-04-2021, 16:07   #4
Dziadol
ford::amateur
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 02-04-2021
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Model: S-max
Silnik: 2.0 Tdci
Rocznik: 2008
Postów: 5
Domyślnie Odp: Usuwanie nieprzyjemnego zapachu po palaczu , papierosach

Puki co wyczyściłem kokpit, tunel i schowki za pomocą pędzelka, apc i mikrofibry. Efekt bardziej niż zadowalający tylko trzeba się na machać no i mieć dużo ścierek. Na filmikach z yt w przyspieszonym tępię nie widać ile to faktycznie roboty. Prace stanęły w miejscu bo padł mi akumulator i nie ryzykuje wyjazdu z garażu dopuki go nie naładuje.
Puki co wiem że apc nawet od k2 na pewno się sprawdza, pędzelek również bo dociera tam gdzie sama szmatka nie dojdzie no i mikrofibra bezkonkurencyjna do ścierania. Szczotka również nie wszędzie dojdzie, włoski pędzelka są dłuższe i zaginają się w zagłębieniach docierając na prawdę wszędzie co przy usuwaniu zapachu jest bardzo ważne, bo czysto może być ale pachnąco już nie zawsze.
K2 fox używałeś poprawnie? Czyli 1 mycie szyb, 2 polerowanie na sucho, 3 nakładanie fox-a, 4 polerowanie na sucho? I czy zostawiłeś co naj mniej jedną szybę bez preparatu np. z tyłu, tak żeby wilgoć miała się gdzie zbierać? Pytam bo większość środków na rynku potrafi polec źle użytych, te droższe 'podobno' dają radę. No i zależy też od stanu filtra o którego chciałem również zapytać jakie polecacie? Czytałem na forum że z wkładem węglowym są nawet podobno, te papierowe są zapewne słabe.

Ostatnio edytowane przez Dziadol ; 17-04-2021 o 16:13
Dziadol jest offline   Odpowiedź z Cytatem