View Single Post
Stary 28-04-2011, 22:50   #20
grizzly
ford::advanced
 
Imię: slawek
Zarejestrowany: 05-04-2011
Skąd: Tarnobrzeg ale teraz W-wa
Model: S-max
Silnik: 2.0 klekot
Rocznik: 2011
Postów: 257
Domyślnie Odp: 2.0 Ecoboost spalanie - miłe zaskoczenie.

Cytat:
Napisał Pastoo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Na chwilę obecną na pewno masz rację. Ale za kilka lat, kiedy ceny benzyny i oleju mogą poszybować w kosmos (co na dobrą sprawę już zrobiły), prawdopodobny jest wzrost zainteresowania autami benzynowymi bez instalacji gazowej, które dają się bezpiecznie przerobić. A 2.0 Duratec taki właśnie jest. Poza tym rabaty salonowe udzielane na nowe auta z tym starym silnikiem są na tyle wysokie, że równoważą utratę wartości Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
eee tam - jaki znowuż gaz - nie spekulujmy

co do rabatów - gdy ja kupowałem (czyli tydzień temu) były takie same (%) na 2.0 turbo, 2.0 duratec i 2.0 TDCI - a co więcej na 2.0 duratec nie dało się ostro targować bo wogóle kompletnie absolutnie nie mają takich na składzie celnym gdyż "nikt takich nie zamawia". Na Forum jest chyba ze 2 aktywnych posiadaczy tego silnika w S-Max - a więc egzotyka, rzadkość i co tam jeszcze, chociaż sam silnik jest super, gdyby mu dali 6 biegów i mocy dorzucili z 15 koni to byłby fajną alternatywą dla klekotów.


oczywiście nijak się to ma do utraty wartości sharana z 1.4 TFSI ale to już inna bajka (albo mondeo z 1.6)

mam nadzieję że nikogo nie uraziłem

sl
__________________
był Mondeo MK3 kombi 2.0 145 PS
był VW Passat B6 2.0 FSI Sportline
jest Ford S-max 2.0 TDCI titanium-platinium
grizzly jest offline   Odpowiedź z Cytatem