Temat: [Kuga 2013-2020] Brak mocy, wzrost temperatury
View Single Post
Stary 12-05-2020, 16:37   #6
kolonista667
ford::beginner
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 09-09-2019
Skąd: Szczecin
Model: kuga
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2015
Postów: 13
Domyślnie Odp: Brak mocy, wzrost temperatury

dokładnie, właśnie chciałem napisać że sprawdziłem pod maską, a tam susza w zbiorniczku wyrównawczym a pod autem mokroGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum....Takze przyczynę już znamy...wstępnie mam diagnozę ze wyciek jest przez obudowę termostatu. Teraz pytanie jakiej firmy termostat polecacie, ja znalazłem jakiś firmy MEAT & DORIA jakie są wasze doświadczenia ?

zadzwoniłem do forda z zapytaniem ile wymiana termostatu ?? uwaga 1500 pln
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

po prostu dramat.

Bump: co myslicie o tym https://www.fordsklep.eu/termostat-z-obudowa-20-tdci-dw10c-ford-1838288-p-1039.html

zawsze to oryginał.
kolonista667 jest offline   Odpowiedź z Cytatem