View Single Post
Stary 01-11-2020, 11:38   #281
madtrack
ford::beginner
 
Avatar madtrack
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 01-08-2019
Model: MONDEO
Silnik: 2.0
Rocznik: 2015
Postów: 20
Domyślnie Odp: Najlepsze i najgorsze serwisy Ford (ASO)opinie.

Ford Store Łódź.
Naprawialem po kolizji. Mialem uszkodzone czujniki W mondeo, pofatygowałem sie i sam sprawdziłem. Po odbiorze dalej nie działały. Znów samodzielnie to sprawdziłem, okazalo sie że nie wymienione..... na fakturze pozycja -czujniki parkowania. Pojechałem z reklamacją, zrobili od ręki.
- po naprawie zauważyłem, że bezkluczykowe otwieranie drzwi nie działa. Koleja wyprawa do ASO żeby to poprawili - na szczęście od ręki.

Plus, że dali auto zastępcze(chcieli mi dać fieste, po bojach dali mondeo - należy sie auto z segmentu nie wyższego niż posiadane ze wskazaniem na ten sam segment). Pozniej sie przyznali, ze chcieli to auto dac innemu klientowi, pewnie zeby go uciszyc bo sie wkurzyl i nie chcial popuscic.

- dostalem tez powiadomienie o akcji odsiarczanie. Wic skoro juz auto stalo a ASO poprosilem aby kompleksowo to zrobili. Przy odbiorze kurna zieloni, że czego ja chce, o co mi chodzi, zdiwieni że wymyslam i z nikim sie na to nie umawiałem.

- dzień odbioru auta, a pan mi dzwoni, że jednak nie oddadzą mi samochodu, bo mechanicy uszkodzili lampe Stop na podszybiu. I bede musial czekaĆ bo muszą zamówić i dopiero jak wymienią to mi oddadzą. Pytam kiedy - ...... zadzwonimy do pana.

Generalnie staram sie unikać. I co mogę robię sam.
Tyle ode mnie.
madtrack jest offline   Odpowiedź z Cytatem